biżuteria na zamówienie

Współpracujemy z projektantami biżuterii

W zakresie projektowania biżuterii współpracuję z pomorskimi projektantami, którzy od wielu lat zajmują się tworzeniem biżuterii a swojej pracy poświęcają wiele czasu i zaangażowania. Uważnie słuchają głosu klienta, dzięki czemu projekt jest odzwierciedleniem Państwa wymagań i oczekiwań.

Bransoletki

Bransoletki to biżuteria na każdą okazję. Popularnością cieszą się delikatne  bransoletki z serduszkiem czy blaszką. Przy takim rozwiązaniu nasi klienci często wybierają opcję z grawerem. Proponujemy wpis imion, dat czy też same inicjały. Realizujemy też projekty innych rodzajów bransoletek, elementowych czy typu charms.

Pierścionki

Pierścionki to niezbędny element biżuterii każdej kobiety. Począwszy od jednokamieniowych często preferowanych przy okazji zaręczyn po wielokamieniowe,  nowoczesne projekty. W celu uzyskania najlepszego efektu wspieram się  technologią wydruku 3d.

Obrączki

Obrączki ślubne to biżuteria o wyjątkowym charakterze. To także symbol  jedności i miłości małżonków. W mojej pracowni możecie Państwo liczyć na indywidualne podejście do realizacji projektu i to właśnie odróżnia mnie od dużych sklepów sieciowych .

Kolczyki

Kolczyki są doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji.Podkreślają urodę i charakter kobiety. W zależności od oczekiwań i gustu Klientki możemy zaproponować  kolczyki od bardzo delikatnych i subtelnych form  do dużych i przestrzennych  wyrobów artystycznych.

Naszyjniki i zawieszki

Naszyjnik jest bardzo efektownym elementem biżuterii. Możemy zaoferować naszyjniki zdobione kamieniami lub wykonać projekt tylko na bazie złota bądź srebra.

Proponujemy także szeroki wybór zawieszek o różnorodnych kształtach i formach. Bardzo popularne są zawieszki w postaci serduszek, literek bądź grawerowanych blaszek.

BETIUK JUBILER

SKOWARCZ
UL. ŁĄKOWA 9
TEL : +48 697 112 957

PON -PT : 9.00 – 18.00
SOBOTA : 9.00 – 14.00
NIEDZIELA : NIECZYNNE

formularz kontaktowy