Grawerowanie

Projektowanie Biżuterii

Naprawy Biżuterii

Biżuteria na zamówienie

Skup Złota

Dbamy o najwyższą jakość usług

Przychodząc do nas masz pewność, że zostaniesz obsłużony z poszanowaniem najwyższych standardów oraz otrzymasz doskonałą cenę za usługi których potrzebujesz 

Grawerowanie

W mojej pracowni w procesie grawerowania korzystam z grawerki komputerowej. Daje to bardzo szeroki wachlarz możliwości.Począwszy od wyboru rodzaju czcionki po najbardziej złożone obrazy, logo. Realizuję także wykonanie projektu na podstawie przesłanego pliku obrazu wektorowego.

Projektowanie Biżuterii

W zakresie projektowania biżuterii współpracuję z pomorskimi projektantami, którzy od wielu lat zajmują się tworzeniem biżuterii. Cały proces wsparty jest programem komputerowym co pozwala na przedstawienie wizualizacji na każdym etapie realizacji. To najlepsza droga do sprostania Państwa wymagań i oczekiwań.

Naprawy i przeróbki biżuterii

Mogę naprawić i przywrócić blask zniszczonej biżuterii lub dokonać jej przeróbki zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wychodząc na przeciw moim klientom proponuję często usługę na poczekaniu.Powiększenie obrączki czy pierścionka, zlutowanie zerwanego łańcuszka.To zadania które przy dużym doświadczeniu często jestem w stanie wykonać w krótkim czasie.

Biżuteria na zamówienie

Na podstawie wybranego projektu mogę stworzyć wymarzoną dla Państwa biżuterię. Począwszy od wyrobów wykonywanych tylko ręcznie, w zgodzie z tradycyjną sztuką złotnictwa po  bardzo skomplikowane zadania w oparciu o technologię 3 D

Istotnym elementem mojej działalności jest wytwarzanie obrączek ślubnych.Często wykorzystuję do tego powierzone mi złoto rodzinne. Nadaje to obrączkom specjalnego charakteru Jest to także rozwiązanie znacznie obniżające koszt wyrobu.

Skup Złota

Zajmuję się także okazjonalnym skupem złomu złota i srebra

BETIUK JUBILER

SKOWARCZ
UL. ŁĄKOWA 9
TEL : +48 697 112 957

PON -PT : 9.00 – 18.00
SOBOTA : 9.00 – 14.00
NIEDZIELA : NIECZYNNE

formularz kontaktowy